Dodane przez:
Fundacja Proturmed

Proturmed przedstawicielem targów AccessAbilitites Expo z Dubaju

Tragi AccessAbilities 6 edycja w Dubaju, 7-9 października 2024 r.

 

AccessAbilities Expo to największe wydarzenie targowe dedykowane dla osób z niepełnosprawnościami na Bliskim Wschodzie, Afryce Północnej i Azji Południowej (MENASA). W 2024 r. odbędzie się 6 edycja wydarzenia, na którym jak co roku prezentowana jest szeroka oferta technologii, usług i i innowacji, stworzonych dla ponad 1,3 miliarda ludzi z różnymi rodzajami niepełnosprawności na całym świecie, z których 50 milionów mieszka na Bliskim Wschodzie.

Wydarzenie odbywa się w Dubaju i przyciąga tysiące osób z niepełnosprawnościami i ich rodziny wraz z przedstawicielami wiodących ośrodków w regionie, instytucji rządowych, szpitali i klinik specjalizujących się w usługach oraz terapiach dla osób niepełnosprawnych, a także ekspertów branżowych i przedstawicieli organizacji międzynarodowych.

Targi AccessAbilities Expo  umożliwiają wejście na atrakcyjny rynek Bliskiego Wschodu, gdzie produkty z Europy, w tym z Polski są bardzo cenione. Wystawcy mają okazję zaprezentować swoją firmę i jej asortyment zarówno klientom indywidualnym, jak i dystrybutorom z regionu podczas 3 dni targów. To też okazja do poznania opinii odbiorców arabskich, spotkań się z przedstawicielami władz, lokalnych społeczności, ośrodków medycznych oraz działów rozwoju społecznego, co pozwala poznać potrzeby rynku i udoskonalić ofertę. 

Firmy zainteresowane udziałem w targach mogą się zgłaszać bezpośrednio do organizatora lub za pośrednictwem Proturmed.

Organizatorem targów jest: 
Nadd Al Shiba PR & Event Management
Office 305 Al Moosa Tower 1,
Sheikh Zayed Road, Dubai, UAE

https://accessabilitiesexpo.com/

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem targów w Polsce
Proturmed Sp. z o.o
ul. Marii Ludwiki 47
Gdańsk 
email: kontakt@proturmed.pl   
www.accessabilitiesexpo.com/contact-us/

Prezentacja kluczowych informacji na temat targów do pobrany w pliku pdf. Dane o:

Zdjęcia i najważniejsze informacje z 5 edycji, targów, która odbyła się w 2023 r.

Targi co roku odbywają się w halach Dubai World Trade Centre w centrum miasta.