Dodane przez:
Fundacja Proturmed

ODROCZONE (Prezentacja na targach ITB plus działania na rynku niemieckim, 4-8 marzec 2020)

Z powodu odwołania przez organizatorów targów ITB Berlin, z obawy o zagrożenie spowodowane koronawirusem, realizacja projektu została przełożona na połowę 2020 roku.   Fundacja Proturmed

 

Fundacja Proturmed w ramach działań mających wspomagać polskie podmioty medyczne w prezentacji swojej oferty na wybranych rynkach zagranicznych, zaprasza przedsiębiorców do udziału w akcji marketingowej na rynku niemieckim przy wykorzystaniu możliwości jakie dają targi ITB Berlin.

– O targach ITB

Targi uznawane są za jedne z największych i najważniejszych wydarzeń promocyjnych dla branży turystycznej. W 2019 roku na ITB Berlin prezentowało swoją ofertę ponad 10.000 wystawców z 181 państw w 26 halach, a odwiedziło ich 160.000 osób, z czego aż 113.500 z branży turystycznej. Targi trwają pięć dni, z czego trzy pierwsze przeznaczone są dla branży. Dwa ostatnie dni to czas, kiedy pojawiają się klienci indywidualni, którzy zjeżdżają się na to wydarzenie z całego świata.

Od kilku lat w ramach ITB Berlin funkcjonuje także Pawilon Turystyki Medycznej. Jest tam organizowana konferencja poświęcona turystyce medycznej i panele dyskusyjne. W tym roku po raz pierwszy wydarzenia te zostaną oficjalnie włączone do odbywającej się równolegle imprezy ITB BERLIN CONVENTION, stanowiącej kluczową konferencję turystyczną na świecie.

Polska oferta usług medycznych wraz ze stoiskiem narodowym POTu będzie w tym roku prezentowana w nowo otwartej hali wystawienniczej, co na pewno wpłynie na zwiększenie zainteresowanie naszą ofertą.

Biorąc pod uwagę naszą wieloletnią obecność w poprzednich edycjach ITB, doświadczenie i kontakty na rynku niemieckim, także z przedstawicielami mediów, organizatorami Pawilonu Turystyki Medycznej i reprezentantami innych państw, pragniemy przedstawić Państwu propozycje współpracy w następującym zakresie:

– Oferta

generalnie zawiera następujące elementy:

prezentację na stoisku targowym i imprezach towarzyszących przez 5 dni,

– stworzenie i dystrybucji ulotki promocyjnej (wersja po polsku i niemiecku) na targach oraz na rynku niemieckim,

– promocji dodatkowej w mediach internetowych.

Ważne: Na stoisku oraz w działaniach prezentowanych będzie maksymalnie 6 placówek oferujących niekonkurencyjne usługi w różnych częściach Polski. Gwarantujemy równy podział przestrzeni na stosiku pomiędzy wszystkimi podmiotami uczestniczącymi w wydarzeniu. W razie chęci osobistego udziału w którymś z dniu targów, zapraszamy na stoisko. Będzie możliwość zorganizowania spotkania na stoisku lub części wspólnej stoiska narodowego. Zostało już tylko parę wolnych miejsc. 

Stoisko: 4m2 z ladą z dostępem do stolików do prowadzenia rozmów.

Dofinansowanie – brak. Oferta jest w pełni komercyjna, ale została stworzona tak, aby zapewnić odpowiednią przestrzeń do prezentacji oferty uczestników, przy współdzieleniu kosztów, które są dużo niższe, aniżeli samodzielne działania

– Kontakt

Przedstawiciele podmiotów zainteresowanych poznaniem szczegółowych informacji proszeni są o zgłoszenia na adres: kontakt@proturmed.pl

Więcej informacji na temat rynku niemieckiego oraz targów ITB można przeczytać tutaj: https://turystyka-medyczna.com/targi-itb-w-berlinie-dlaczego-warto-na-nich-byc/

Wstępna wizualizacja całego polskiego stoiska narodowego na targach ITB w 2020 r.