Dodane przez:
Fundacja Proturmed

Partnerstwo z Future Health Poland 2021 – targami turystyki medycznej

Fundacja Proturmed została partnerem organizowanych po raz pierwszy w Polsce wirtualnych targów promujących polską ofertę usług i technologii medycznych.

Targi FUTURE HEALTH POLAND 2021 (FHP) są odpowiedzią na ponad roczną przerwę pomiędzy najważniejszymi medycznymi wydarzeniami stacjonarnymi na świecie. Chcemy zaprosić Państwa do udziału w wirtualnym wydarzeniu, którego założeniem jest budowanie międzynarodowych kontaktów handlowych i nawiązywanie relacji biznesowych, które zainicjują spotkaniami na targach międzynarodowych po pandemii.

Z konsultacji z sektorem medycznym wynika, że wirtualne wydarzenia takie jak FHP są odpowiedzią na potrzeby branży producentów sprzętu medycznego, wyrobów farmaceutycznych i laboratoryjnych, dostawców usług ochrony zdrowia i opieki medycznej. Położenie nacisku i zaangażowanie na rzecz eksportu polskich produktów i usług sektora medycznego jest teraz kluczowe dla odbudowy i rozwoju międzynarodowych relacji biznesowych, do czasu powrotu i możliwości organizacji bezpiecznych spotkań i targów międzynarodowych.

FUTURE HEALTH POLAND 2021 to platforma online, na której wystawcami będą wyłącznie polscy producenci i usługodawcy sektora medycznego.

Grupę odbiorców będą stanowić profesjonaliści, w tym m. in. dystrybutorzy, agenci, producenci, dostawcy, inwestorzy oraz pracownicy służby zdrowia z całego świata.

Wydarzenie  skupia się wyłącznie na globalnej promocji polskich firm i ich oferty eksportowej. To pierwsze takie wydarzenie wśród wirtualnych targów dostępnych obecnie na rynku.

Dowiedz się więcej odwiedzając:

www.futurehealthpoland.com

lub obserwuj nas na:

https://www.linkedin.com/showcase/futurehealthpoland2021

https://www.facebook.com/futurehealthpoland2021

Organizatorem wydarzenia jest World Expo International Sp. z o.o., wieloletni partner i przedstawiciel w Polsce najważniejszych i największych międzynarodowych targów medycznych na świecie.

Krótki film o funkcjonalnościach dostępnych podczas wirtualnych targów