Dodane przez:
Fundacja Proturmed

6 edycja targów Access Abilities Expo w Dubaju 7-9.X

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową okazję do przedstawienia swoich produktów i usług skierowanych dla „people of determinations” jak określane są osoby niepełnosprawne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Jak wyłączny przedstawiciel na Polskę reprezentujemy organizatorów targów AccessAbilitiesExpo ww.accessabilitiesexpo.com, których 6 edycja odbędzie się w dniach od 07 do 09.10.2024 r. w Dubaju w ZEA w halach World Trade Center. Organizatorem wydarzenia jest agencja Nadd Al Shiba PR& Event Management działająca aktywnie w środowisku osób niepełnosprawnych, także poza targami.

Wydarzenie ma charakter międzynarodowy, ale głównymi wystawcami są lokalne firmy oraz krajowe instytucje i organizacje zajmujących się osobami niepełnosprawnymi. Wystawa jest otwarta zarówno dla osób prywatnych jak i przedstawicieli firm.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt. O dostępności miejsca na wystawie decyduje kolejność zgłoszeń. Dla firm, które zgłoszą się odpowiednio wcześniej organizatorzy zapewniają dodatkowy pakiet promocyjny skierowany do lokalnych środowisk osób niepełnosprawnych.

Naszym zadaniem jest wsparcie Państwa w jak najsprawniejszym przejściu przez proces wyboru, rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu.